| Daniel2906 a întrebat:

Credeți că un "mod întunecat" al acestui site ar fi benefic? Eu aș putea petrece mai mult timp ajutând cu răspunsuri dar e prea mult alb pe site

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Albul este optimist. Se pare ca tu esti cam pesimist.

| dullcat a răspuns:

Altele sunt prioritatile din perspectiva mea, adica o triere fata de multe cuvinte si multi useri care se distreaza, un chat unde se poate discuta ca pe messenger etc. laughing

| Simpatic a răspuns:

Pai daca ai petrece mai mult timp pe TPU, nu le-ai lua oare locul celor precum Violleta2022? ce ar mai face ea si cele ca ea in aceasta situatie? :))
o spun sutele de mii de raspunsuri date de ea;)

Revenind la o nota serioasa, cred ca aceasta intrebare avea mai multa intaietate fata de staff daca era deschisa pe categoria https://www.tpu.ro/totul-despre-tpu

Referitor la TPU ca si comunitate si platforma...pe mine nu ma deranjeaza "modul" nici daca ar fi intunecat nici acesta deschis cum este actual; ci anumite persoane de aici si "modul" lor necivilizat de a se exprima, anumiti trolli si anumite 'doamne' precum cea pe care o tot numesc in speranta ca macar in al 13-lea ceas isi va da seama de faptul ca multi useri nu doresc ca ea sa mai misune pe aici...pentru cei care nu sunt convinsi de cele ce le spun, propun o votare la care sa participe membrii seniori de pe TPU si astfel veti afla parerea lor, nu doar pe a mea!

| J0B0MAT a răspuns:

Dar, ar fi mai benefic pentru ochi.

| Hyperion7 a răspuns:

Poți să faci acest site sa fie întunecat cu flags de la Chromebig grin

| mODIN a răspuns:

DA! Sustin!