| amyleemuffly03 a întrebat:

Credeti ca vorba aia "roata se intoare " este adevarat? roata chiar se intoarce?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu in toate cazurile dar in marea majoritate, da. Se intoarce si la propriu dar si la figurat.

| T0T a răspuns:

Nu prea cred.

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu cred, nu se prea intoarce.

| justanotheruser99 a răspuns:

Hmm... depinde, dar in general da. Ia ceva timp sa faca un ocol de 360 de grade, deci ai rabdare, se va intoarce. Daca nu, ai grija! Karma exista si ea nu intarzie. laughing

| Claudiu1905 a răspuns:

"Fie roata si patrata, tot se mai intoarce-o data", cat de tare-i asta. La mine s-a intors, insa doar o data, asa cum si zice, probabil ca sa-si ia avant

| Cliar a răspuns:

Nope. Mi s-a spus de multe ori in trecut : " O sa vezi ca roata se intoarce " si deja m-am plictisit sa astept