| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Credeti ca youtuberii de succes din America au o viata mai fericita decat un om "normal" sau se simt la fel si ei?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca mai fericiti. Dar oricine poate sa fie fericit. Prin acel presupun, zic ca isi ocupa mintea cu altceva decat o fac ceilalti. In rest, suntem la fel toti.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt si ei oameni, se pot simti oricum.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pai stau toata ziua pe net, apoi se plimba prin casele lor uriase, mai stau cu familia, mai cheama niste prieteni. Depinde ce inseamna fericire pentru fiecare. Dar e greu sa mai fii fericit cand deja ai tot ce ti-ai dorit vreodata, cateodata e bine sa avem aspiratii in viata, intotdeauna, pentru ca altfel putem intra in depresie. De asta multe vedete si multi oameni bogati o iau pe aratura

| Grinti a răspuns:

Sunt mai triști ca oamenii "normali". Toată viata lor e de fapt în online, nu au nimic real, palpabil. Dacă li se închide contul de YouTube, vor fi uitați în scurt timp.
Foarte mulți dintre ei sunt sau au fost în depresie, pentru că se confruntă cu crize de personalitate. O simpla camera pornita le da curaj și adrenalina.