| Pustii a întrebat:

Credeti in destin? daca da cum credeti ca-l putem schimba?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt convinsa ca destinul si-l face omul cu mana lui.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Destinul si-l construieste fiecare. Fiecare actiune, fiecare decizie a noastra influenteaza cursul lucrurilor si vietile mai multor oameni, dar cel mai mult pe a noastra.

| Silvia a răspuns:

Nu cred in destin, si daca as crede, as crede si ca il putem schimba.big grin

| zumba zumba a răspuns:

Sunt niste intrebari fara raspuns asta numai dumnezeu stie... daca crezi in evolutie doar darwin stie.

| l0rre a răspuns:

Eu cred ca este ceva ceva. Dar sa-l schimb, nu prea stiu cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe al tau? sau pe al meu? ca eu nu vreau sa-l schimb pe al meu.merge bine si in directia buna.