| anonima4all a întrebat:

Credeti k e bine sa faci dragoste cand esti in timpul menstruatiei? ti se poate opri menstruatia?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Categoric nu, nu este igienic si in aceasta perioada microbii pot patrunde foarte usor in colul uterin dand nastere la diverse infectii. Menstruatia nu ti se poate opri.

| lololololol a răspuns:

Nu poate opri menstruatia, dar nu e niciigienic, nici placut!
Incerci sa scapi de prezervativ, huh?
Iti dau eu un sfat, dar nu e cel mai sigur: dupa actul sexual, faci spalaturi vaginale adanci (atentie, poti ramane insarcinata si asa) happy

Bafta

| Gexu a răspuns:

In primul rand nu este igienic, provoaca penibilitate nu cred ca se poate intrerupe. bye

| Babushka a răspuns:

Nu este deloc igienic poate declansa infectii mai bine astepti pana trece ca sa nu te risti e cel mai bine. Nu, nu poate opri menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik ca ar trebui