| Smurf a întrebat:

Cu ce pot curata ecranul laptopului?

4 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Eu ii dau cu servetele umede si dupa aceea cu o carpa uscata, nu ramane semne si nu se vede nimic nici macar urmele, incearca ai sa vezi

| Bogdanux a răspuns:

Eu folosesc o solutie speciala pentru monitoare/laptop-uri/TV-uri si e foarte buna.Gasesti in magazinele de electronice.

| madalinna a răspuns:

Eu mai folosesc si servetele pentru ochelarihappy

| anonima_5733 a răspuns:

Piele de caprioara, se pot folosi servetele simple.Mai sunt solutii speciale.(atentie nu cu forta, nu cu presiune)Sa nu le stergi in nici un caz cu solutii cu alcool sau amoniac pentru ca pot deveni mate. sper ca ti-am fost de folos