| MAIA18 a întrebat:

Cu medalion din cel din linkul atașat dacă le pun la cheie la familia mea pot vedea unde se afla familia mea pe harta? Breloc GPS cu functie de localizare pentru diferite obiecte, Conectare prin Bluetooth 5.2, raza 25m, Culoare Negru

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hia sa fim seriosi ca brelocul ala este de jucarie, ceva simplu odata ce are raza doar 25 m, adica te joci cu el in casa, ca nici in curte nu are acoperire la nuami 25 m.

Sunt servicii de GPS cu care iti poti urmarii copii, dar trebuie platit abonamnet lunar la compania ta de telefonie, si instalat program de tracking pe telefonul tau.
Ca sa urmaresti un alt adult ai obligatia sa ai semnatura lui legala, ca este de acord sa fie urmarit de tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu pleaca mai departe de 25m de tine