| Axely a întrebat:

Cui ii este dor de Christina Grimmie? :/

34 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Mie. Chiar imi pare rau ca a murit :((
https://www.youtube.com/watch?v=kXbjmvMnzuA&t=147s

| Axely explică (pentru Mayhem666):

Mda, asta este.

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce anime?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Diavolisorule,, cum iti faci tu aparitia asa din negura! Ziua buna

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ieri a fost o zi prea bună, încă mă simt bine. La mulți ani.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

La multi ani, romane! Euforic?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu știu. Dar sunt ok.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Am inteles, pai foarte bine daca esti ok.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

La ce te referi? Christina Grimmie nu e un anime, e o persoana reala, a fost o cantareata care a murit, ca a fost impuscata.

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Zic de link-ul ce l-ai dat.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Mayhem666):

Cred că se referea la anime-ul din acel link postat de tine.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

N-am auzit de ea pana acum,, sa-i fie tarana usoara!

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Ah, pai e SAO (Sword Art Online), e foarte tare animeul, mi-a placut extrem de mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Am vazut si eu acum ca la ala se referea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Https://www.youtube.com/watch?v=zTIfBXxgfrk

Asculta aici sa vezi cum canta.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Mayhem666):

Aveam pagina deschisă de ceva timp și nu am văzut că ți-a răspuns.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cânta binișor, avea niște cover-uri și era și frumușică. Mulți nebuni în lumea asta, mi-e scârbă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Niste distrusi astia care au ucis-o,, dar care e motivul?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu cred că există unul concret.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Exista prea multi idioti pe lumea asta care au in cap doar crime si etc,, le dorim un calduros astenut langa Stalin sau Hitler!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt mulți psihopați nebuni, demenți.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Este clar ca ceva nu este in regula cu acesti indivizi, e o dereglare la nivel mental la ei,, dar asta nu-i scuza de faptele lor si trebuie judecati ca atare si bagati la parnaie!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mulți scapă. Sunt atâția criminali care ori sunt prinși peste 30 de ani ori nu sunt prinși niciodată. În lume nu este atâta dreptate pe cât ar trebui.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu fata de acesti criminali, pedofili si violatori nu am absolut nicio mila! Cand vreodata se va face dreptate? Tu realizezi ca acesti nebuni exista si in societatea actuala, chiar si in tara noastra. America este zona parentala a lor.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Normal că realizez. Lumea nu e roz.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu unul ii condamn vehement pe acesti nenorociti,, din partea mea sper sa putrezeasca in puscarii!

| Axely explică (pentru Drimmero):

Îmi place de voi băieți că stiți să comentați xD
Dar și când comentați un lucru, o faceți până in 2020 xDD

| Drimmero a răspuns (pentru Axely):

Stai ca inca nu am inceput sa vorbim despre fotbal,, stergeai intrebarea inca din primele noastre raspunsuri/

| Axely explică (pentru Drimmero):

XDD Frumos așa.

| Clorox a răspuns:

Did you just?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiam ca a murit, deci...

| ălkjmhgf a răspuns:

De ce să-i fie cuiva dor de un om pe care nici măcar nu l-a cunoscut?
Înțeleg să ai o părere de rău, dar dor e prea mult spus.

| Axely explică (pentru ălkjmhgf):

Imi placea mult cum canta -_-
Așa ca pot spune, ca imi este dor de vocea ei... si de ceea ce a fost.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Axely):

E posibil ca tu să fii mai sufletistă. Oricum, o poți asculta oricând.