| ilinca29ilinca29 a întrebat:

Cui ii place pariu cu viata (La la band)?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Besc acest film! e super tare! nu stiu daca te-ai uitat la filmul iubire si onoare.sa stii ca sunt unii actori de acolo,dar mai multi sunt noi! ador filmul deoarece acolo se canta si se danseaza foate(hobby-le mele:d )
cat despre actori, am cea mai buna parere.o admir pe anca, chiuar daca are aparat dentar.imi place mlt de tot si de andre, de ioana, de alexandra si de bella sau nu mai stiu cum o cheama dar stiu ca numele ei real este diana dumitrescu.ii sta bine cu extensii! cam asrta e parerea mea despre actori.ca sunt frumosi, amuzanti(tatal ioanei), dar sa nu uitam ceeea ce conteaza.sunt tare talentati.ii simpatizez tare de tot, iar ideeea si eeea ce se intampla in filkm...avntura...este incredibila! multumiri regizorului de baza iura lucasu,a caror filme nu se poate sa nu fie interesante,frumoase,dar si emotionante, chiar unele poarti si triste!
suincer, il ador pe andrei(dorian popa)mni se pare super frumos si sensibil.

5 răspunsuri:
| Dia a răspuns:

Miee, adorrrr serialu`love struckx

| ilinca29ilinca29 explică:

De cine va place mai mult Cristi=raphael tudor
Andrei=Dorian Popa♥

| ilinca29ilinca29 explică:

M-am uitat si la iubire si onoare cu amir=radu valcan ilinca=madalina draghici etc

| ilinca29ilinca29 explică:

Si mie tot de andrei=
dorian popa

| Ceamaidulcepisicuta a răspuns:

Mie dar ce intrebi