| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost intalnirea la Galati, sau n-a fost? si cine a fost?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Mie-mi pare rau de Tepes ca n-a putut ajunge, chiar imi doream mult sa fie. Dar am intalnit acelasi harciog calculat si pus pe sotii, Phoenix- acum am inteles de ce asteapta fetele sa creasca mai rapid laughing, mi-a placut ca desi in ciuda varstei, e un tanar cu bun simt, sociabil si placut, Marry- care i-a fost frica sa se vada cu minehee hee o domnisoara timida, la locul ei, care sper ca s-a simtit bine in compania noastra happy, Dara - o doamna in adevaratul sens al cuvantului si Lora- care a fost f. timida la inceput si dupa ea vroia sa mai stam si sa nu mai plecamlaughing, o persoana intr-adevar foarte deschisa, sincera, armonioasa ce ma bucur foarte mult c-am avut onoarea s-o cunosc ( nony, vino mai rapid din Spania ca nu stii ce pierzi whistling )
Cica stam o ora, doua si cand sa luam maxi-taxi, mi-am dat seama ca am stat in jur de 5 ore dar cum s-au scurs e-o dilema si acum.
Sper sa ne mai revedem si-n viitor, primele dati e mai greu. A, si Lora sau Dara, cu care am facut deal-ul, nu uitati de pariul din seara asta, fiti cu ochii in 4.hee hee

22 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ce frumos.Acuma am căutat şi am văzut că s-a făcut o întâlnire la Galţi. Bănuiesc că încă nu au terminat cu poveştile doar întâlnirea e de la ora 5 doar.Ar fi frumos în vară să facem o întalnire prin centrul ţării cu toţi cei care vor day dreaming

| JeSa a răspuns:

Shin tongue daca se organizeaza ceva prin capitala, sa nu uiti tongueajung si eu...
,,, ah, ma bucur pentru ca v-aţi simţit bine!happy

| JeSa a răspuns:

Shintongue desigur,,, nu am ce pierdewinkingtongue

Shin
| Shin a răspuns:

Poate ne ajuta sa organizam ceva si in Buc... ca greu ne mai miscam tongue
Numai bine, Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

@JeSsYkA, serios? ai da o fuga pana aici? tongue
Shinwinking

| Pho3nix a răspuns:

A fost ok. Chiar foarte bine.tongue
Mie mi-a placut.happy

| BUBULINA a răspuns:

Am fost si eu... nu cu trupul ci cu sufletul :X alaturi de prietenii mei Galatenihappy

| BUBULINA a răspuns:

@dara si eu?
eu cum sunt?sad
flav a zis ca s-a simtit prezenta mea acolo... eu cat am stat acasa m-am gandit nu mai la tine, tepes, flav, lora...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Frumos.ma bucur pentru voi happy sper sa ajung si eu cat mai curand in tara si sa ma intalnesc cu userii care sunt din bucuresti. shin te anunt cand ajung in tara. ok? jessy la fel si pe tine scumpa mea. te voi anunta si poate vom reusii sa ne intalnim cu totii la o cafea sau poate chiar o plimbare prin parc. ar fi minunat happy :X. va pup dulce pe toti si va doresc o zi minunata! happy

| Dara a răspuns:

Acum, dupa ce toti au raspuns, imi vine foarte greu sa mai vin si eu cu ceva completari. Intalnirea a fost foarte placuta. Ar fi fost bine sa vina mai multa lume, dar lasam pe alta data.
Mi-au placut foarte mult tinerii Pho3nix si Marry, cu mult bun simt si foarte simpatici. Trebuie sa spun ca Marry e superba, Lora e extraordinara, Harciog - putin grabit, iar Flav... e acelasi Flav pe care l-am cunoscut la intalnirea care a avut loc in vara - un tanar deosebit.

| Dara a răspuns:

@Bubulina, tu esti o scumpa, doar stii!
@Allinna - Flav a fost cel care a organizat intalnirea (fara nici un fel de ajutor), deci il poti premia, pentru ca merita, e un baiat de nota 10!

| marry a răspuns:

A fost minunat sa intalnesti oameni cu care ai vorbit doar prin intermediul internetului, persoane cu care poti vorbi orice...merita sa mergi si sa cunosti astfel de persoanebig grin...imi vine foarte greu sa exprim in cuvinte aceasta starebig grinbig grin

| ZuuZaaA a răspuns:

Pfff...chiar ma bucur pentru voi...
Ar fi frumos sa ne intalnim toti userii TPU-ului undeva, in mijlocul tarii.si sunt sigura ca nu or sa mai fie discutii si certuri intre noi. o sa se produca si aceasta intalnire pana la urma candva... sper.
bye-bye:*

| ZuuZaaA a răspuns:

Am uitat sa precizez, intre unii dintre noi...oh go on

| simoSTAR a răspuns:

Ce super...va astept si la constanta. flav felicitari! mai rar persoane ca voi si se vede din descrierea voastra ca sunteti de nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, era ceva despre o intalnire la Galati, sa caut si va scriu sau poate apare cineva din gasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic deosebit decit intre, Un Flav bun organizator in toate, o Dara care pe TPU vi s-a daruit neconditionat intodeauna, un Hirciog minat de timpul di-n urma mereu, o Lora mereu la obiect si alti doi useri care m-au uimit cu intelegerea lor pentru libertatea de exprimare a TPU...mai mult nu pot sa spun decit ca trebuia sa fiti acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci a fost frumos, ma bucur pentru voi, bravo Flav, am inteles ca tu ai organizat, sau ai fost ajutat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur pentru voi, dealtfel Harciog a zis ca a fugit repede, poate va mai intalniti, era frumos un revelion impreuna sau un craciun, dar o sa va mai intalniti cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regret lipsa de la intalnire.mult.sper la urmatoarea, sa tina si cu mine soarta. dar ma bucur pentru restul care ati fost. felicitari, si la mai multe, la multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a organizat pana la urma ca n-am inteles, vreau sa-i dau fundita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav ai o fundita, pune-o la piept si las-o acolo.