| Anonimadepeyoutube a întrebat:

Cum a fost primul sarut?
Funda la cel mai romantic

Răspuns Câştigător
| rebiik a răspuns:

Primul pupic.a fost cu un tip cu care am fost doar o zi.a fost doar o atingere de buze, se pare ca nici unu` dintre noi nu simtea ceva adevarat.Insa primul sarut a fost la 13 ani cu un tip de nouasprezece ani..eu il cunosteam de la o prietena care il critica mai mereu..in fine.El ma placea iar eu nu stiam ce simt pentru el, pentru ca acea prietena il critica da` pe alta parte era asa de dragut cu minee.El a vrut sa imi dovedeasca ca ma iubeste doar ca eu nu il credeam daorita prietenei mele, sarutandu-ma, eu nu i-am raspuns. dupa un timp cand ma obisnuisem cu aceste saruturi din partea lui.i-am raspuns.Gura lui mirosea a fum de tigara amestecat cu guma Orbit..si a fost atat de ...PERFECT, si cum se zise primul sarut nu se uita niciodata. Sper ca te-am ajutat. Funda?

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

A fost ceva minunat :X cred ca in acele momente, parca timpul se oprise in loc si numai conta nimic in jurul meu, decat ca eram doar si cu el atat.Nu voi uita niciodata aceea zi happy

| Aw3sometron a răspuns:

I-am bagat limba in uger si a ras, apoi mi-a lins carasul.

| OnuOnulică a răspuns:

Am mai spus de vreo cateva ori...la mine a fost putin ciudat...a fost mai mult o schimbare de saliva de cat un sarut. Nu il pot numi chiar "sarut" laughing

| neutrino a răspuns:

Daca te incalzeste cu ceva cum a fost primul sarut al altora, atunci afla ca la mine, ca si la majoritatea tinerilor, a fost ceva de vis, de neuitat!

| Emilian65 a răspuns:

Minunat! De neuitat!

| fadnox a răspuns:

Au fost mai multe "prima data"
-a laut-o la fuga
-a luat-o la fuga crezand ca apartul dentar chiar curenteaza ca-n desene
-am stat degeaba fiindca tocmai purta elastice, cate trei, in triunghi la apartul lui dentar
pf...

| ReZiSTorr a răspuns:

Sa intamplat vara aceasta, cu fata cu care sunt impreuna si acum.Am cunoscut-o acum 2 ani si acum fara ea, simt ca nu as m-ai putea.Amandoi ne doream lucru acesta, pe cand intr-o seara, am decis amandoi sa ne intalnim.Ea a ajuns prima la locul stabilit, iar eu dupa nici 1 minut.Am alergat catre ea, ea catre mine, am luat-o in brate.Atunci am simtit o caldura in suflet, una de care nu am mai avut parte.M-am uitat in ochii ei, apoi ne-am sarutat.A fost minunat

| LILLYYY a răspuns:

Eram la prima intilnire cu el, la plimbare nu ne tine-am de mina insa la un moment dat am spus mi-e frig, m-a cuprins. Am ajuns pe o panta de deal unde se putea vedea tot orashul, era racoare, mijloc de toaman.Mai nantut decit mine, la un moment dat obrajii sau apropiat unul de celalat, ne priveam in ochi iar apoi acele buze moi si dulci mau sarutat pentru prima data.

| vancica a răspuns:

Primul sarut a fost eu am oferit un buchet de flori si ia m-a sarutat

| Dacian130 a răspuns:

Nu a fost. La revedere. Funda?