| Carlamonicaanghele a întrebat:

Cum a murit sultanica din povestea sultanica de barbu st. Delavrancea?
funda:X
va rooog!

1 răspuns:
| ana3 a răspuns:

Deci sultanica a murit in acest fel PukaVreaPupici. s-a dus in apdure PukaVreaPupici si s-a **** cu curu intre firele de iarba PukaVreaPupici dar cum nu a fost atent PukaVreaPupici si pe mana s-a scapat putin PukaVreaPupici iar apoi a spus: EU? eu sa ma cac pe proppria-mi mana? pa mana care ma hraneste? ma pana care-mi face temele? pe mana care bate pe cei necredinciosi? pe mana cu care ma sterg la acest cur care a pacatuit asa mult si s-a **** pe ea? deci te caci pe tine cu stropi bagami-as nasu in gura. apoi si-a luat fundul si si l-a taiat jos. s-a despartit in 2: o buca, si alta buca. iar el a spus: tocmai mi-am taiat curul jos? curul acre m-a sprijinit si m-a servit in tot acest timp? cu acre m-am **** de cansd am iesit din burta mamei? de cand am gaura in cur. NU POT SA CRED AS CV! iar apoi dezamagit de mana cacata si fundul lipsind s-a dus si s-a **** pe un urs. iar ursul a spus: Am fost **** in cap! eu, care speriam pe toti, eu acre aveam tot ce doream, eu acre eram brun din fire, acum sunt si mai brun. tocmai eu? nu-i bai ca voi taia pe omul care a ispasit aceasta fapta, omul asta vroind de la inceput, s-a pus pe jos, dar ursul geneor i-a acordat o ultima dorinta. si spune omul "lipeste-mi curul la loc! si a murit. deci am incalecat pe TPU si m-am spus povestea in pu. pa. funda? ( laughing da sigur )