| DoomNEzeu a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu mai primesc nici un mesaj pe mail de la tpu...pentru ce eau intru in fiecare zi si nu am nevoie de notificari....si nu ma refer numai sa fiu notificat pentru intrebarile mele cand apar raspunsuri...ci si la celelalte mail-uri primite...

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi pare rau ca va dezamagesc, dar, la sfarsitul niciunui mail nu exista optiunea de dezabonare. Ca am cautat-o si eu.
Alta trebuie sa fie solutia.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

In e-mailul pe care il primesti vei gasi optiunea de a nu mai primi notificari. Nu trebuie decat sa dai click pe acea optiune si esti dezabonat de la notificari.

| marry a răspuns:

Pai o sa primesti e-mail de fiecare data cand unul dintre prietenii tai pune o intrebare pe tpu...si cand mai sunt anunturi de facut(in general de raluca)...deci daca nu mai vrei mesaje trebuie sa-ti stergi toti prietenii din listabig grin

| pam_pam a răspuns:

* daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici.

| pam_pam a răspuns:

Cineva mi-a sters comentariul, pentru ca am scris exact ce scrisese miruna-apostol. Ce dragut, ce face lumea pentru o fundita! rolling eyes Scrisesem ca la sfrasit de mail iti apare chestia aia cu * care am postat-o. si daca dai click acolo, nu mai primesti notificari.

| paulbadboy a răspuns:

Pai trebuie sa debifezi atunci cand pui o intrebare chestia aia cu "anuntama prim mail cand apar rasp"winking