| Allys19 a întrebat:

Cum as putea sa scap de parul de pe burta pe termen lung, fără epilare cu ceara? Pana acum ma epilăm cu bicul pe burta pentru ca tot auzeam ca nu creste mai negru sau mai gros, dar încep sa cred ca după un timp așa se face. Daca îl decolorez, la cât timp trebuie sa fac asta?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa il epilezi cu un trimmer. Nu are lama si nici nu smulge parul. Consider ca e o zona sensibila ce nu ar trebui agresata, parerea mea. Cu trimmerul mi se pare o idee buna si nu isi schimba parul grosimea si nici culoarea.

| Celcestietot a răspuns:

Niciun aparat de ras nu poartă acest nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu electroliza poți scăpa definitiv de parul nedorit.