| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sami puna poza la hi5 adica la profil sa fie o poza mare cu mine cine ma ajuta va rog mult de tot?

2 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Pui linck`ula acesta la About me
#user-picture IMG {HEIGHT:384px; WIDTH:409px; DISPLAY: none;} #user-picture { WIDTH: 230px; HEIGHT: 360px; TEXT-ALIGN: center; DISPLAY: block; background-image: url(); background-repeat: no-repeat; background-position: center; margin-left: 24px; border: SOLID ##66FFFF 5px;}
...si intre cele 2 paranteze ( ) pui URL`ul de la poza si gata! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce este URL-ul?