| PwpJos a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati vedea pe strada un baiat in colanti?

8 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu as reactiona in nici un fel!
Nu ar fi prima data cand vad baieti in pantaloni mulati, acum ca-s colanti sau alt tip nu consider a fi o mare schimbare.
Fiecare cu ce-i place.

| J0B0MAT a răspuns:

Mi-aş vedea de treburile mele.

| justanotheruser99 a răspuns:

Am mai vazut laughing Dar era la un spectacol de balet. Insa pe strada... cred ca m-ar pufni rasul. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as uita ciudat, cei care au raspuns ca nu ar reactiona in niciun fel sunt ipocriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun fel, m-am obisnuit.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea.

| mnbvf a răspuns:

M-aș amuza, iar dacă arată bine mi-aș încânta privirea cu asta laughing

| Alexandra4500 a răspuns:

Si ce are..mai vedem cate un fund bun!