| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati vrea sa fie scoala voastra?
cum ar arata scoala voastra peferata?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Buna!
Dupa mine, cum era in cartea mea de germana, am vazut cum copii lucrau doar pe calculator, acolo faceau tot.
O idee mai buna ar fi ca, sa intri pe la 9-10 si sa vi pe la 14-15, sa fie clasele 5+. Sa nu se invete, doar sa se scrie pe calculator, mai apreciata sau mai folosita sa fie artele si sanatatea+limbii straine :sport,muzica, romana, engleza(germana sau franceza), muzica, desen si informatica. Dupa mine asa ar fi.nu prea speciala. Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Scoala?
E ok ea...
Nu-mi plac colegii,sunt prea stresanti, prea galagiosi, iar eu am nevoie de liniste.Nu sunt uniti,sunt total pe langa ei,retrasa.

As vrea sa scoata materia aia tampita numita educatie civica,si muzica.
In rest,avem caldura, lumina banci si scaune misto...
Aaa, si nu ar strica orele de la 9 dimineata.Sau dupa-masathinking