| anonim_4396 a întrebat:

Cum catalogati "prostia?

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Prin incultura, incapatanare prosteasca, viteza mica de procesare, prin oameni incuiati la minte, necititi si care stau doar in fata televizorului, si cei care ma contrazic fara sa aiba o baza. (asta pentru ca eu nu afirm nimic de care nu sunt sigura, daca nu sunt sigura, tac, si mi se pare corect sa faca asa si restul).

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Karl Kraus cataloga prostia ca o forta elementara mai puternica decat orice cutremur.

| Jonsdottir a răspuns:

Interesanta intrebare...thinking

| SimpleSergio a răspuns:

Infinita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la asemenea intrebare esti exemplul elocvent. asta ca sa te jignesc doar pe tine.siti cer si scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Razbunarea stiti a cui arma este?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ecleziastul. Şi am văzut că înţelepciunea este mai de folos decât prostia, aşa cum lumina este mai de folos decât întunericul.