Stefan
| Stefan a întrebat:

Cum comentati farsele lui Daniel Buzdugan de la Radio ZU?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Erau bune, chiar foarte bune odata, dar acum sunt sub orice critica...deja a devenit un personaj penibil...pacat...s-a luat dupa Mihai Morar care jigneste pe toata lumea, cateodata chiar si pe telespectatorii sau asclultatorii RadioZU.

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Minunile nu sunt facute ca sa dureze.singura minune care a durat prea mult pe sticla este Mirceaaaaaaaaaaa Badeaaaaaaaaaaa.Bravo lui, baiat cu bile.Respect.

| SweetCandy a răspuns:

Mai mie nu imi place el k om...big grin
farsele imi placeu la inceput si imi plac si acum cele in care respecta o oarecare regula a bun simtului...insa din cate am observat in ultima vreme, deja sare calulaughing

daniela
| daniela a răspuns:

Deja mi se pare ca a cam sarit calul

mlm
| mlm a răspuns:

Cateodata se merita sa le faca, dar uneori sint chiar de prost gust.

| Abcfunny a răspuns:

Sunt reusite

| andreutz a răspuns:

Vorba aia...banul e ochiul dracului...cred ca i-au luat mintile banii si faima si s-a prostit...recunosc ca inainte si eu il ascultam cu mare placere... dar acum parca e de prost gust... farsele lui nu mai tin de umor, ci de bun simt...parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vreun an incoa am renuntat sa le mai ascult, si-au pierdut din farmec. In plusa, am avut ocazia sa-l audiez la o prezentare intr-o conferinta si e stupidel baiatu'.