| Leilockheart a întrebat:

Cum credeti ca ar reactiona si ce ar zice fiecare membru Cinema Bizarre daca l-ati imbratisa prieteneste?

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Interesanta intrebare... cred ca strify ar fi foarte indignat, ceva de genu' "ia mana de pe mine" laughing); shin probabil ca ar fi ca de obicei: un dulce, dar putin timid, kiro cred ca ar fi singurul care mi-ar raspunde la imbratisare laughing) iar yu hmm thinking mi-e destul de greu sa vad cum ar reactiona yu, pentru ca nu prea are o trasatura de caracter definitorie dupa care sa ma iau cand imi imaginez acest moment. oh si da: am uitat de romeo. pe romeo nu l-as imbratisa laughing.