| CaRamElLa96 a întrebat:

Cum credeti cineva se ascunde in spatele lui cleverbot _?

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Un robot, care vorbeste cu mai multe persoane si incurca frazele, raspunzind ironic, mai pe scurt un robot prost big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleverbot=robot inteligent

| RobinLecter a răspuns:

Eu cred in teoria "creepypasta" care zica ce unpersonaj de joc numit "Ben Drowne" a pus stapanire pe cleverbot dupa ce creatorul lui a vrut sa vorbeasca cu cleverbot si acum Ben e cel care vorbeste.iti dau link ul sa vezi: http://creepypasta.wikia.com/wiki/BEN_(Aka_Haunted_Majora's_Mask)
asta e ce cred eu...