| Zabbyel a întrebat:

Cum definesti tu fericirea?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Atunci cand simt ca nu as schimba nimic, am trait astfel de momente si au fost minunate tongue, le traiesc zilnic uneori. Dar "nu as schimba nimic" nu se refera sa fie totul perfect, dar sa nu fie tristete, cam asta e pentru mine definitia fericiri. In general e asociata cu dragostea la mine.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin bani, fara ei omul traieste langa cainii de pe strada

| LoveSleep a răspuns:

Fericirea e atunci cand maica-mea face sarmale.

| OldSoul a răspuns:

Fericirea e o prostie...
Dureaza putin, se obtine greu.

| Ineys a răspuns:

Prin ceea ce gandesti. Fericirea e o alegere, poti alege sa fi fericit, sau poti alege sa nu fi fericit. Indiferent de starea materiala sau alte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis și Șofer: prin Bani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericirea, stai sa ma gindesc, fericirea este hormoni si nimic mai mult.