| anonim_4396 a întrebat:

Cum dezactivez antivirusul Avast? va rog sa-mi spune-ti voi ca habar am si nici nu ma prea pricep atat de mult.

3 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Eu dezinstalez toate programele asa:
start-control panel-add or remove programs-programul respectiv-change or remove-remove-uninstal(uninstal direct in unele cazuri)finish

| Ad0bE a răspuns:

Nu il dezinstala... pentru ca unle pagini au virusi si na...asta te apara e foarte bun anti-virusul asta si eu il am si caut acelasi lucru laughing nu sa il dezinstalez ci doar temporar sa il dezactivez

| MaNNNNNe a răspuns:

Dai pe control scuturi avaast si iti scrie acolo pentru cat timp vrei sa il dezactivezi big grin Funda?:X