| IlegalSmile a întrebat:

Cum dezactivez cronologia[timeline] pe facebook? Vreau un raspuns mai detaliat cum pot dezactiva. si cu imagini daca se poate daca nu link de la video pe youtube cum pot sa dezactivez timeline :d

3 răspunsuri:
| alexadani3la a răspuns:

Am incercat si eu diferite aplicatii si nu a mers niciuna,, poate o sa apara ceva bun curand

| Blue_Kiddiee_1997 a răspuns:

Http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/ Incearca asa. la mine a mers. doar ca numai eu il vedeam asa, la fel si prietenilor mei. doar ca prietenii mei imi vedeau profilul tot ca si cronologie. acum sincer vreau cronologia inapoi dar nu stiu cum!