| David24876 a întrebat:

Cum e sa trăiești într un apartament în care a fost comisa o crima?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper sa nu aflu niciodată

| Mosotti a răspuns:

Pai ce treaba am eu ca in ap ala a fost comisa o crima? A fost, treaba lor.
As trai f bine acolo.

| dullcat a răspuns:

In majoritatea locurilor in/pe care traim cu totii s-au comis oricum crime de-a lungul miilor de ani. :)) Sau doresti sa facem ca japonezii, care au un talent incredibil de a mistifica totul si de a-si complica existenta in mod inutil prin acest proces (cica exista lege care spune ca locuintele in care s-au comis crime sau a murit cineva de singuratate trebuie sa fie marcate/evidentiate ca atare)?

https://youtu.be/hd_m2RevjPA?si=xneLiP0RNHJUm43a

https://www.youtube.com/watch?v=WJmn-TILKGs

In viata reala nu e ca in filme horror (tind sa cred ca de aici a pornit intrebarea) asadar stai calm.

| Simpatic a răspuns:

Nu as vrea sa stiu cum este sad

| gemeni6226 a răspuns:

Sta tare bine cu sistemul nervos pe cine nu deranjeaza asa ceva.Sau are un caracter flegmatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ași locui acolo și nași putea dormi în așa loc. mi-ar trâsări sufletul la fiecare clipă în care a-și închide ochii nași putea locui într-un loc care știu ca cine ia loat viața unui om fie vinovat ori care i-ar fi fost fapta ori care...

Nu pot înțelege nu am puterea asta offff... nași putea înțelege de ce Doamne Dumnezeule sunt uni atât de cruzi și au atâta răutate în ei de ajung sa ia Viață unui om fie vinovata ori care sa fi fost fapta și ori care i-ar fi fost greșeală săi iei Viața unui om asta ma depășește din orice...A-și dormi pe piatră rece în stradă da nași dormi într-un loc care știu ca un suflet o inimă i-a fost dreptul loat la viață (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, nu am trăit într-unul.

| Lupică27 a răspuns:

Iti dai seama ca bine nu e...numai gandul ala...

| ILoveBlackCats a răspuns:

Sinistru, cel mai probabil.

| SimonaBubu a răspuns:

Ar fii foarte tare.As avea și un apartament de al meu, nu mai stau cu chirie laughing.