| QUM a întrebat:

Cum e vremea la voi?happy La mine e soare de parca ar fi primavaralaughingPana acum a nins de 2 ori... o data si s-a pus zapada, dar apoi s-a topt, iar a 2 a oara nu s-a pus.

Răspuns Câştigător
| petryka2011 a răspuns:

Si la mine e soare de parca zici ca e Primavara

9 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Cald si la mine...
Daca o tine tot asa, in cateva saptamani trec la tricou cu maneca scurta :X laughing

| AlinaaAli a răspuns:

La mine a fost soare ieri, azi erau 5 grade si nu era soare dar er destul de caldut!
[e la mine nu a trecut zapada anul asta!sad

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
si la mine este foartee cald si frumoslove struck
a nins si aici o data dar nu s`a prea pus.si acum este foartee frumos afara zici ca nici nu este ianuariehee hee

| AndyIQ a răspuns:

Si la mine la felhappy

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Da, aşa e şi la Bacău. Vreme de sfârşit de primăvară. Ieri am stat numai în jacketăstraight faceTotuşi mi-ar plăcea un pic de zăpadă.Şi aici a nins de 2 ori dar atunci când s-a menţinut zăpada 1 zi, nu era chiar prea multă şi nici măcar nu am ieşit din casă în ziua aiasad

| AndddRu a răspuns:

La noi n`a nins deloc'! Si e la fel de cald!:3

| billy69 a răspuns:

Idem, sunt total dezamagitalaughing dar asta cica se numeste incalzire globalawinking deci...ne adaptam tongue

| JuliaR a răspuns:

Ooo! pai daca ai vazut zapada pe anul asta e bine laughing 3 fulgi am vazut, eram la ora si cand am iesit nu mai era nimic oh go onlaughing

| BeibbG a răspuns:

Exact asa e si la mine laughing) Ce coincidentahee hee
Mie nu-mi displace vremea asta... dar mai mult ador zapadaa :X sad.
Ehh oh go on in fine. o sa ninga odata si odatahee hee.