| smileforme a întrebat:

Cum e vremea pe la voi? in bacau ninge de rupe!

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Ahh, şi la Brăila. Când am ieşit din şcoală m`au lovit fulgişorii în faţă, cam frig astăzi. Bine că mi-am luat umbrela!

| User a răspuns:

E soare de te'ndoaie... in caraibe cool

| Ana a răspuns:

Si in Bucuresti ninge d mult timp, nasol sad

| criss:) a răspuns:

Timisoara,-4°C, vreme rece, viscollaughing
inainte sa intru pe site, stateam cu nasul lipit de geamlaughing...ninge!

| uite aici a răspuns:

La noi ninge de rupe. nici nu indraznesc sa ies afara, nu vreau sa fiu rupt.

| lovepiink a răspuns:

E cald. Ce as vrea sa ninga!

| Psycho a răspuns:

In zalau nu e nicicum. straight face doar frig. vreau si eu sa ningaaaa love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Constanta ninge incontinuu de luni... e frumos.este frig si viscoleste putin... dar este placut, am o priveliste frumoasa de la geam ( stau sus de tot tongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ninge de ieri dimineata in continu si cica o sa ninga pana maine la 2. Eu sunt din constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninge, dar nu asa rau. Dar e frumos, e iarna love struck