| SadBoyForever a întrebat:

Cum fac sa modific numele unui album de pe facebook?
Mi-a ramas cu numele "Wall Photos" si vreau sa-i dau alt nume.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Numele albumului cu "Wall photos" nu poate fi modificat niciodată.

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

În mod normal, când deschizi albumul, în dreapta numelui albumului apare acel creion albastru de unde poţi edita detaliile albumului, inclusiv numele. Eu nu am un album cu fotografii de eprete, de aceea nu ştiu sigur dacă funcţionează şi în cazul acestui album, dar merită încercat.

| SadBoyForever explică:

Pai tocmai asta e chestia, din pacate numele nu poate fi modificat crying