| dyannee a întrebat:

Cum fac sa nu mai vada prietenii la ce dau like pe facebook?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Ba se poate.

Ai la setari de "privacy" ca tot ce postezi sa fie pe privat. si apoi tot ce ai de facut este sa modifici cand este ceva ce vrei sa vada si prietenii tai...

Sa setezi ca for friends.

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu poti..nu se pastreaza intimitatea la acest lucru pe facebook. Poti in schimb sa stergi de pe postul tau acel lucru, ca sa nu mai apara. Notificarea..nu stiu cum se numeste. ceea ce apare pe postul tau.