| DaTati a întrebat:

Cum faci o fata sa fie obsedata adica nebuna dupa tine?
Ce aspecte sau calitati trebuie sa indeplinesti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o chestie tinuta de parapsihologie cu lumanari si apoi la ingropi. Sau cu gandirea atragi ce vrei.

| RAY a răspuns:

Daca esti un tip frumos, popular, badboy, care reprezinta interes mare, daca te iubeste cu adevarat

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca o persoana nu trebuie sa fie disperata asta in primul rand.
In al doilea rand ca cineva sa te placa nu trebuie sa te prefaci.Ar trebui sa te placa asa cum esti ca altfel nu te place pe tine. Daca tu te prefaci ca esti cineva si nu esti, se va indragosti de ce vrei tu sa pari nu ceia ce esti de fapt.
Si apropo, cred ca trebuie sa iti schimbi telul in viata.Nu asta este cel mai frumos lucru pe care poti sa il faci, sa faci pe cineva sa dispere dupa tine ca la un momentdat toate astea se ciunteaza si se intorc impotriva ta.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil doar prin ceva tehnici voodoo, pentru că altfel, dacă are ceva creier și un strop de inteligență... n-ai nici o șansă.
Deci încearcă cu cele cărora le vezi ceafa când le privești adânc în ochi. laughing

| mentholinks a răspuns:

Sa fii faimos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm thinking nimic, adicã sa o lasi in pace. In loc sa iesi cu ea, o dai la intors cã ai treaba sau iesi cu prietenii laughing (doar daca are sentimente pentru tine)
Restul tine de 2 - 3 degete magice care o fac sa tremure.

| SandraEve a răspuns:

Trebuie sa indeplinesti calitatile care ar face-o pe ea sa se indragosteasca de tine. Difera de la o fata la alta

| Sadgrl a răspuns:

In primul rand multor fete le place ca baiatul sa nu fie gras, sa Faca activitati extra scolare ca fotbal, dansuri etc
In al doilea rand trebuie sa aiba o freza la moda
In al treilea rand trebuie sa fii gentelman
In al patrulea rand trebuie sa fie imbracat nealcos adica la moda
(Scuze pentru unele cuvinte sunt din Ardeal scuze)