| RoxanaMaria_1605 a întrebat:

Cum gasesc un hack de club penguin membru? Daca ma ajutati va dau funda si mii de multumirii.

2 răspunsuri:
| EnnY a răspuns:

Dai click pe siteu asta http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1029

| Cami_3067 a răspuns:

Pai, eu nu folosesc programe sau alte chestii! laughing
Mi se pare mult mai simplu metoda pe care o folosesc eu happy
Scz dar chiar nu folosesc programe.
Dar poti incerca asta si asa nu poate fi bannat, deoarece numai tu stii contul:

Intra pe Club Penguin, uita-te dupa niste membrii si noteaza-le numele [eu de obicei le notez in NotePad] laughing. Dupa aceea, iesi si incearcale parola! happy
Eu am gasit foarte multe asa si este mult mai simplu. uite cateva conturi:

U: Icefire59
P: icefire59;

U: Ra3yra3y
P: 123456;

U: Flapy G
P: flapy;

U: Teterbeen
P: teter.

P. S.: Unele conturi sunt cam rare! happy
Desi, s-ar putea sa fie bannate in curand sad, deoarece persoanele care le gasesc pot sa le banneze.

Sper ca am fost de ajutor. happy

Fundita plss?