| alexandracatalina99 a întrebat:

Cum imi pot organiza o petrecere in pijamale? ce as putea sa fac? ce jocuri?

1 răspuns:
| buuuby a răspuns:

Puteti juca baba-oarba(daca stii jocul,daca nu,spune-mi),jucati ascunsea pe intuneric,va uitati la filme de groaza, comedii, inventati concursuri cu premii(ex:iei niste baloane, le umflati si apoi cea/cel care il tine cel mai mult in aer ridicandu-l doar cu un deget, acea/acela castiga, un premiu stabilit de voi de la inceput)sper ca ti-am fost de ajutor big grin