| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot rade parul pubian...
Sunt baiat.

10 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Hei.Cu lama. dar ar fi mai bine cu o crema.Asa cel putin nu o sa fie riscul sa te tai.

| MiK3L a răspuns:

Cu toporu'. Cu lumanarea... cu bricheta.

| DorelSudoru a răspuns:

Cu ciobu' ma, cu ciobu'

| CastorR a răspuns:

Am pus'o in trolling.
"Cu bigu... "
rolling on the floor)

| GrosuPatrisia a răspuns:

Cu bigu'.rolling on the floor)

| DarkBlood32 a răspuns:

Ce aveti frate cu el? De ce faceti misto de el? Daca intreba o fata nu mai faceati atata misto. Ce copii! phbbbbt
Il poti rade cu bigul sau iti pui ceara si lasi 5 minute apoi tragi repede.winking

| gigite a răspuns:

Cu bocu basescian, fara a folosi limba! si capu'!

| BAIATUL a răspuns:

Fratele meu fii atent: te duci intr-un magazin si cumperi o masina de tuns preferabil cea mai ieftina, pentru ca nu iti trebuie tie o masina profesionala de 700 ron sau etc..deci cum spuneam cumperi o masina si cand te razi cu ea ii pui nivelul 1 pentru ca o sa te tai daca nu pui nimic pe ea, si eu cred ca ar fi bine sa te razi odata la 2 sau la 3 saptamaniwinkingbafta!

| boyka2012 a răspuns:

Nu te lua frate dupa astia. spune-i mamei tale ce vrei sa faci si o sa te ajute ea(asa fac toti baietii)winking

| ClaudiaStefana a răspuns:

Uite iti zic eu o metoda mai durabila. Du-te frumusel la un salon si ia-l cu ceara(nu e foarte scump 30-40 de lei) si daca nu te-ai mai facut inainte cu lama nu o sa te doara foarte tare.De preferat ar fi totusi sa il "tunzi" putin cu masina inainte de asta, sa il lasi la 1, 5 cm maxim 2.Si efectul este de durata, chiar si 4 saptamani. Succes!