| Ilincutza20 a întrebat:

Cum imi pun o fotografie la profil?

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Te duci in meniul din stanga paginii, dai click pe Editare profil, apoi pe Alegeti fisierul, iti alegi poza din calculator si la final dai click pe Salveaza profilul

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Faci asa cum ti-au spus ceilalti, iar imaginea va aparea in cateva ore-zile, nu imediat (dureaza pana se actualizeaza datele).
Succes!

| Graphee a răspuns:

Click pe Editare profil. După Logat ca..., Vizualizare profil, Editare date profil. Apoi dai click pe Slectează Imagine Profil, alegi imaginea şi apeşi pe salvare profil.

Baftă!

| Adelsi a răspuns:

1.Intri la etitare profil.
2.Dai mai jos pana vezi un buton dupa un dreptungi.
3. Apesi pe buton si cauti poza prin calculator.
4. Apoi dai Salvare profil.

Si gata!