| TheToxicNightmare a întrebat:

Cum ma faceti si pe mine fericita, urgent!sad

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

M-am intalnit cu fericirea pe strada Sperantei:se grabea spre tine! Cred ca stia adresa, sau daca nu scrie-o aici sa i-o transmitem. Urgent!

| nobody_9468 a răspuns:

Daca esti baiat "vin pan' la tine, ca tot nu'i nimeni acasa"
daca esti fata...hee heelaughing

bafta, aaa"fericita"n'am fost atenta, m'ai bine nu raspundeam la intrebarelaughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai, de ce esti trista? Pai, citeste si u bancuri, iesi cu prietenele, mai exact fa ceva placut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cardul meu?smug Sa vezi ce fericita estilaughing Cea mai...