| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Cum pot adauga imagini pe Google? Funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Ai serviciul lor Picasa Web Albums. Poti sa iti pui fotografii, dar si albume de fotografii. La cautare in domeniul "Fotografii", in functie de numele pe care le-ai pus fotografiilor si cuvintul tastat la cautare, daca sunt aceleasi, vor aparea si fotografiile tale. Ca sa ai idee, poti vedea albumele mele la adresa: http://picasaweb.google.com/cristim2/, iar citeva le gasesti si la cautare cu cuvintele "pictura decorativa", fie la "Imagini" fie la "Fotografii". Mai mult, cu Blogger, (tot de la Google, in domeniul blogurilor), am reusit sa fac ca site-ul meu "Pictura decorativa (care de fapt e un blog) sa apara pe primele pagini ale Google pentru cei ce tasteaza cele doua cuvinte din denumirea site-ului meu, sau cuvinte asemanatoare. Totul e sa stii sa citesti:), sa iti iei timp pentru a o face, si sa profiti de beneficiile pe care le ofera Google gratuit. Help-ul lor te poate ajuta foarte mult! fundita?:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu