| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla adresa si numele unei persoana daca am numarul de fix

2 răspunsuri:
| funnymantm a răspuns:

Paginile auri. Pe net nu stiu daca exista vreo baza de date. verifica pe google.

| ladybird a răspuns:

Suni pe fix si intrebi! E destul de simplu. Daca nu poti suna la "informatii" la reteaua fixa unde este abonat (de preferat tot de pe un numar fix din acea retea), si ceri sa ti se spuna numele acelei persoane. Se poate intampla ca aceste date sa nu fie accesibile pentru ca asa a dorit utilizatorul. Succes! Totusi iti recomand prima varianta.