| Marius66544 a întrebat:

Cum pot sa bag codu sa imi dea gems la ourworld?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| April27 a răspuns:

Te duci sus la Account Upgrade, dai la User Settings in dreapta iti scrie Got a Coupon? Si tu poti scrie codul acolo unde iti spune: Enter Coupon Code Here. Scrii codul si dai Submit.

| Merigirl a răspuns:

Ioana are dreptate. Vroiam sa scriu ce a scris ea.

| xIoana a răspuns:

Cred ca nu ai auzit de toolbaru decat cu el merge la play sau cu url de la lastcookie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clic unde scrie get gems apoi unde scrie cupon code si bagi codul acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google: ourworld toolbar il download-ezi si il instalezi si apoi iti va aparea pe google explorer o bara unde in fiecare saptamana iti va aparea un nou cod de gems si undeva pe acea bara de instrumente iti va aparea un loc de unde poti da "search" si langa scrie "play ow" dai click acolo si apoi iti cauti codul pe care vrei sa. l bagi [de preferat gasesti pe lastcookie.wordpress.com o groaza de informatii noi despre ow ] si dai sus la account upgrade la user settings dupa la got a coupon si introduci codul si dai submit. Succes!

| Florentina_5643 a răspuns:

Scrie pe google: ourworld toolbar il download-ezi si il instalezi si apoi iti va aparea pe google explorer o bara unde in fiecare saptamana iti va aparea un nou cod de gems si undeva pe acea bara de instrumente iti va aparea un loc de unde poti da "search" si langa scrie "play ow" dai click acolo si apoi iti cauti codul pe care vrei sa.l bagi [de preferat gasesti pe lastcookie.wordpress.com o groaza de informatii noi despre ow ] si dai sus la account upgrade la user settings dupa la got a coupon si introduci codul si dai submit. Succes!

| MonaKh123 a răspuns:

Cum naibi il instalezi? la mine nu mergesad