| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa capat puteri telechinetice?

21 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Use the force, Luke! tongue
Shin happy

| FearNoEvil a răspuns:

Concentreaza-te mai mult... poate pana la urma reusesti.hee hee raised eyebrows

| kuka a răspuns:

Intr-un joc video, sau ce?

| REMiXDJ a răspuns:

Uita-te la AXN la STAR GATE, sauuuu,... dar mai bine nu iti spun, ca o sa-ti faci parul arci in cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"In setea de absolut invatat-am ce este o alta viata si-n ce fel a trai este a nu te opri niciodata"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta-l pe Yoda cu incredere, te invata el. Sincer am vazut ca i-a invatat pe mai multi in Razboiul Stelelor rolling on the floor
BRO fan Yoda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roaga'te la dumnezeu (userul).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta-l pe Yoda cu incredere, te invata el. Sincer am vazut ca i-a invatat pe mai multi in Razboiul Stelelor rolling on the floor
BRO fan Yoda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bizarre - ironia e ca intr-adevar il pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi simplu...nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa ai puteri telec hinetica am incercat dar nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Larysa s-ar putea sa ai dreptate cand am avut 4 ani mi sau intamplat lucruri extrem de ciudate puteam sa tin lingura in mana fara sa o ating puteam sa misc o foaie fara sa o ating si o masinutza din lemn amputut sa o inping fara sa punmana pe ea mam speriat si de atunci n-am mai incercat chesti din astea uite iar un lucru ciudat ma jur am stat aveam 12 ani si eram suparat .prietenii.si m-am pus in pat parca mi sa sters memoria de atunci numi aduc aminte numa ca am strans din pumn si tot tremuram si a tremurat o floare un trandafir... jur pe moment n-am realizat nimic parca eram inconstient si nu ma puteam misca ciudat da era si frumos totusi .eee.Bizar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu personal, nu stiu de ce il luati peste picior. Astfel de puteri exista, dar ca niste ''incuiati'' ca voi nici nu cerceteaza pana sa isi dea cu parerea. Revenind la telechinezie, din cate stiu eu, te nasti cu aceasta putere. Se pare ca la cei mici(doar ce ce se nasc nu aceast putere nu oricine) ea este mai vizibila din anumite motive ce tin de varsta. Eu insami mi-as dori sa se poata capata si prin alte procedee. Cu toate astea, nu renunta sa cauti!(^_^) Iar asta este parerea unei fete de 14 ani, care a adoptat stilul si cultul goth. Deci sunt deschisa la toate posibilitatile occultului! Cine gaseste interesante aceste lucruri, poate sa-mi dea add: release_th_shadows.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Raspunsul meu e tarziu ff tarziulaughing, faza e ca in rusia s`a facut o "casca" care amplifica puterea telechinetica, nu e nimic paranormal e stiintza...

| bayatdolce a răspuns:

Din cate stiu aceste puteri se capata in urma unei plagi craniene (nu stiu daca ma exprim bine in termeni stintifici) asta ar fi singura solutie din cate stiu sau am mai auzit ca unui au capatat puteri din astea dupa ce au iesit din coma deci te sfatauiesc la prima sa te dai cu capu de pereti si la a doua metoda sa te arunci de la etaj... pentru mai multe sanse fale pe amandoua

| florynsoare a răspuns:

Faza cu rusia o stiu si eu cu casca care amplifica puterea telechinetica... conform acelor cercetatori toti oamenii se nasc cu aceasta putere dar in"cantitatii" diferite, oricum daca exista astfel de puteri arfii super tare si daca aceea casca s-ar pune in vanzarewinking

| pufulory a răspuns:

Apuca-te de reconectare!

| catastar4 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu! AM INCERCAT prin toate metodele dar na mers...

| henc445 a răspuns:

Salut sunt nou pe acest sait si imi place ca gasesti raspuns la orce si am incercat si eu telechinetica pe o lingura si de geaba dar cred in asa ceva si imi place mai ales chestia ca poti sa misti lucruri le cu mana ca in razboiul stelelor star wars

| larysa_3811 a răspuns:

Puterile le poti capata fara sa iti dai seama... mi s-a intamplat si mie de mult k dintr-o prostie sa incep sa lipesc tot felul de obiecte pe mine tacamuri carti...si eram foarte mica...asa ca puterile le poti capata si fara sa fi anuntat...winkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkinghee heehee hee:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X

| ady_4999 a răspuns:

Nu poti cum draq sa poti
happy