| anamariaiuliana a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi fac catelu sa manance bobitze (crontzonele) am incercat i-am pus in supa (zeama ) i-am pus in lapte in carnitza in tot ce se putea si nu mananca. cand ii pun in carne le ocoleste si mananca doar carnea nu stiu ce sa mai fac va rog ajutor crying

Răspuns Câştigător
| corina_2894 a răspuns:

Cred ca sunt cea mai iubitoare femeie de caini,as face orice pentru ei,dar cand vine vb de mofturi,atunci merita bataita,o palma peste fundulet! dar nu asta este cea mai buna solutie! stiu ca o sa ti se rupa sufletul cand o sa-l vezi infometat,dar nu il baga in seama,lasa-i in castronas doar bobitele,nu ii da altceva de mancare,de foame o sa manace orice,iar dupa aia o sa se obisnuiasca cu ele! vrea nu vrea! si ei sunt ca si noi... daca mama ta de exemplu iti pune in fata sa manaci o friptura si langa brocoli,normal ca manaci doar carnea,dar daca iti e foame de nu mai poti, si nu ai altceva in afara de brocolii, mananci ca nu ai in contro! sper ca ti-am fost de folos cu ceva! tine-ma la curent happy