| madii a întrebat:

Cum pot sa imi blochez un album la hi5...pentru ca nu vreau sa-l sterg ca am muultee komm` la el... app`. un komm` pls. dau back http://sw33tyl0lip0p.hi5.com

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Tot ce poti face este sa il restrictionezi pentru cei care nu iti sunt prieteni, dar asta inseamna ca prietenii il vor vedea in continuare. Daca totusi ai persoane nedorite la "Prieteni", sterge-le si apoi intra la My Albums -> click pe albumul dorit -> Manage Photos -> Edit Album -> bifezi Friends Only -> Continue.