| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac si eu cont pe tuenti... nu merge. cine ma poate ajuta. va rog. toti prietenii mei de aici din spania au tuenti. dar la mine nu functioneazacrying va rog

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Pentru inregistrare pe tuenti.es ai nevoie in primul rand de invitatie...nu cunosti pe nimeni care sa aiba un cont? roaga-i sa te invitewinking:*

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie invitatie

| AdelaEmma92 a răspuns:

Hei! As dori si eu o invitatie pe tuenti....patrascu_adelik2006@yahoo.com pls va rog cine are invitatii happyMshappy

| AdelaEmma92 a răspuns:

Hei! As dori si eu o invitatie pe tuenti....patrascu_adelik2006@yahoo.com sau andra_super_sexxy pls va rog cine are invitatii happyMshappy

| yoana_7735 a răspuns:

Vreau si eu o invitatieeee' plspuppy dog eyesbig grin yoana_mikootzad3va@yahoo.com plss?big grintongue

| Sebastian_1355 a răspuns:

Am eu cont pe tuenti daca vrei iti dau eu invitatie dar trebuie sa-mi lasi adresa ta de email. ceao

| anutza23 a răspuns (pentru Sebastian_1355):

Ma poti ajuta si pe mine te rog frumos id-ul meu este dracusoara_4u@yahoo.com te implor

| ada19 a răspuns:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti va rog :p puf_bebe@yahoo.com mersibig grin

| noname_4063 a răspuns:

Imi dai si mie te rog o invitatie... crazzy_angel_92@yahoo.com. mersi mult

| Sasha12 a răspuns:

Va rog frumos vreau si eu o invitatie pe twenty, oana_papusica20@yahoo.com.

| istrate01 a răspuns:

Vreau sa imi fac si eu cont pe tuenti ma poate ajuta cineva cu o invitatie? aistrate80@yahoo.com, va multumesc

| prepe a răspuns:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti, va rog frumos

| prepe a răspuns:

Cine imi trimite si invitatie pe tuenti, va rog frumos

| prepe a răspuns:

Cine imi trimite si invitatie pe tuenti, va rog frumos, prepelita_florin@hotmail.com

| Anonimo_1204 a răspuns:

Vreau si eu o invitatie kosmynmarinca@yahoo.com va rog! 1

| Claudiu_9420 a răspuns:

Rozii imi poti face si mie o invitatie te rog? m_claudiu_17@yahoo.com

| Ion_Razvan_Ciolacu_1976 a răspuns:

Cum pot sa mi fuentiac si eu t

| Nicoleta_7359 a răspuns:

Rozii da-mi si mie id tau t rog

| vlad_9182 a răspuns:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti va rog daca se poate
Ma gasiti la id : vlad_adrian94

| vlad_9182 a răspuns:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti va rog
Ma gasiti la : vlad_adrian94@yahoo.com

| DeNySa_3121 a răspuns:

Si eu vreau invitatie pe tuenti va rog:denisa_deny.girl97@yahoo.com

| bayata a răspuns:

Trimiteti si mie cineva invitatie pe tuenti reby_scumpy_a@yahoo.com

| anr a răspuns:

Si eu vreau o invitatie va rog :3. Id: anr_lavraj3ala@yahoo.ro

| mirelaa_9909 a răspuns:

Si eu vreau o invitatie! va rog :* mirela_1403@yahoo.com

| vasile_1572 a răspuns:

Va rog din inima ajutati-ma si pe mine cu o invitatie pentru tuenti caut un fost prieten va rog mult mult ltmproiect@gmail.com,vasile,va multumesc mult