| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa mă asemăn macar 5-10 % cu idolul meu Corneliu Vadim Tudor?
Vorbesc chiar serios.

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Chiar a fost un om demn de respect si va fi greu de uitat.
In primul rand, ar trebui sa gandesti ca el, pe urma sa ai cunostintele lui, iar la sfarsit vocabularul lui.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cel mai bine ar fi să înveți tot ce poți. Nu cred că ai memoria lui. Nebunia o veni după.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa ai tupeu si gura mare. Si mai ales sa fii foarte destept. Vadim era un geniu, nu exista intrebare, din orice domeniu, la care sa nu fi stiut sa raspunda. De asta era si asa de sigur pe el

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai studiază-l. Uitându-te mereu la videoclipurile cu el vei ajunge sa mai preiei din gesturi, vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codeaza o aplicatie cu Sound Effects ale lui Vadim Tudor. Apoi foloseste-le la orice ocazie pana cand expresiile iti intra in sânge.