| dulcika a întrebat:

Cum pot sa mai loghez p altcineva de p acelasi calculator? nu-mi apare tabelasul ala in care sa loghez sau sa intru eu.(sa bag parola)

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Daca e vorba de logare, atunci trebuie sa apesi Ctrl+Alt+Del. Si o sa-ti apara tabel cu username si parolawinking
Good Luck, Shin.

Janina
| Janina a răspuns:

Pai ai dat log out?

| dulshe a răspuns:

Nu te intelegthinking

| Mya a răspuns:

Asta pentru ca esti tu logata.Mai intai trebuie sa iesi(din partea stanga, de la "logout"), apoi iti arata tabelul de unde poti face un alt cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai doua conturi si vrei sa te votezi singura...ar fi interesant de pe doua browsere diferite numai ca ai acelasi IP... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in stanga paginii, acolo unde sunt afiste si punctele, editare profil, mesaje si in josul tabelului apare logout, apesi logout daca vrei sa iesi, celalat isi completeaza e.mailul si password si intra, cand vrea sa iasa apasa logout si intri tu cu e, mailul tau si password...si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inca un lucru, adminii stiu tot ce se intampla, asa ca incearca si fiti seriosi, chiar daca sunteti mai multi pe un ip.nu intrece limita, nu ii favoriza pe ceilati utilizatori care intra pe acelasi ip, fara sa ai motive intemeiate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu