| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun o imagine cu mine pe hi5? Adica vreau sa editez ceva despre mine si vreau sa adaug o poza acolo ...pls ajutor dau fundizsaa

Răspuns Câştigător
| lollypopmary a răspuns:

Pai intri pe hi5 la poza care vrei sa o pui... dai click acolo la "afisare linkuri pentrut fotografii". copiezi ce scrie acolo la html. dai click dreapta-copy pe acel link si apoi dai paste acolo unde vrei sa iti arate poza respectiva.in cazul tau la "date despre mine"...

sper ca iti foloseste la ceva.:*

bafta!

2 răspunsuri:
| lav_8132 a răspuns:

Este pe acolo o iconita cu "Incarca Fotografii"

Dai click pe ea si apoi click pe "Alegeti Fisierul"
Iar apoi click iar pe "Incarca Fotografii"

| lav_8132 a răspuns:

Scuze, nu am inteles prea bine ce ai scris.Am crezut ca vrei sa incarci o fotografie pe hi5.happyScuze din nou.si ma bucur ca ai fost ajutata.