| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun o melodie pe hi5 si atunci cand deschizi profilul meu sa inceapa singura? si incaz ca m-am saturat de ea cum pot s-o sterg? dau funa mare daca functioneaza.

Răspuns Câştigător
| BreeTanner a răspuns:

Http://sites.google.com/......pentru-hi5
Aici sunt cateva piese cu Autoplayer...Copiezi linkul si il adaugi la profil la sectiunea, de exemplu:Despre mine, iar cand vrei sa o stergi intri din nou la acea sectiune si stergi linkul doar:). Usor, nu?;;)Sper sa am ajutat:D

1 răspuns: