| Klara a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg jegul de pe tastatura laptopului?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Solutie de prad pe o carpa - apasa usor pe tastatura si insista in locurile mai murdare.

| foxi a răspuns:

Dupa curatirea tastaturii, curata si jegoasa care o foloseste!

| Happyness a răspuns:

Sunt niste solutii speciale pentru stergerea laptopului.sau cu solutie de praf pui pe o carpa ceva si stergi tastatura

| romichete a răspuns:

Iei o periuta de dinti (nu a ta) iei spirt sau alcool tehnic.bag periuta in una din cele 2subtante si freci pe tastatura (de preferinta fara sa fie pornit sau cu bateria in el) just in case asa. apoi astepti.4 minute.sa se evapore asa.pac pac.si apoi poti sa duci periutza la lochappy