| Soffiko a întrebat:

Cum pot sa sterg prietenii de pe facebook mai repede? Nu vreau sa-i sterg individual ci mai multi deodata! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din pacate va trebui sa ii stergi pe fiecare in parte.
Trebuie sa va logati pe contul dvs., apoi clic pe "contul meu" sus in dreapta, selectezi "editare prieteni" apoi clic pe user-ul care se doreste a fi eliminat si dupa ce ai intrat pe profilul lui in partea stanga-jos exista optiunea "scoate din lista de prieteni" sau "blocheaza" clic acolo si persoana respectiva este stearsa.Succes!

1 răspuns:
| Soffiko explică:

Stiu asta dar ma gndeam ca poate poate pot sterge mai multi. Imi multumesc mult!