| superdemi a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont de pe howrse? nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Si eu am avut intr-o zi aceeasi problema si am primit raspunsul, deci uite cum se face:
Mergi la profil>informatii personale si jos de tot o sa iti scrie sa introduci parola ca sa iti stergi contul! Introduci parola si dupa apesi pe butonul verde unde scrie "trimite si sterge jocul" si gata, tiai sters contul.
Succes si sper ca ai inteles!

2 răspunsuri:
| adelinna21 a răspuns:

Decat sa il stergi mai bine imi lasi mie parola si numele.ador jocul

| SakoChan a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti trimiti toti caii in Horse Haven (sa ii omori, mai exact). Apoi click pe My Account->Edit Account si coboara pana in josul paginii unde vei vedea butonul "Delete Account". Ca sa il stergi trebuie doar sa iti introduci parola, dar o alta varianta ar fi sa iti restartezi contul.