| TheSpecialOne a întrebat:

Cum pot vedea pe facebook toti prietenii unui prieten, nu doar cei comuni(mutual friends)?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă NU ţi-a "restricţionat" accesul la lista lui de prieteni, ar TREBUI să-i poţi vedea : intri pe profilul/pagina lui şi dai click pe prieteni.

Dacă, în schimb, aşa NU poţi să vezi decât prietenii comuni, ÎNSEAMNĂ că ţi-a "restricţionat" accesul la lista lui de prieteni!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bine-nţeles, presupun că sunteţi prieteni şi pe Facebook, adică i-ai trimis o Cerere de prietenie şi ţi-a acceptat-o.

Altfel, NU prea ai cum să vezi lista cu toţi prietenii ( tot din cauza setărilor personalizate, făcute de el ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, mai ales la Dragoste si sex.

| Nutemaiholba a răspuns:

Apesi la prieteni...laughing